Sezoni 3 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 12

14450

Berri dhe Skuadra e tij përpiqen për të gjetur një mënyrë për të ndryshuar të ardhmen që të shpëtojnë Irisin nga vdekja e pashmangshme. Dhe për ta bërë këtë ata duhet të udhëtojnë në të ardhmen...