Sezoni 3 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 13

14551

Kur ndodh një vrasje në periferi, Lucifer dhe Pierce duhet të shkojnë në një mision të fshehtë për të gjetur vrasësin.