Sezoni 3 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 13

14441

Berri dhe skuadra udhëtojnë për në Tokë-2, për të shpëtuar Herrin nga qyteti Gorilla, ku ata kapen dhe dërgohen tek Grodi, i cili pretendon se ka nevojë për ndihmën e tyre për të ndaluar Solovarin.