Sezoni 3 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 14

14573

Gjatë hetimit për vdekjen e një grabitësi diamantesh, Chloe dhe Luciferi përballen me një të dyshuar të pazakontë. Charlotte i bën Lindas një kërkesë e cila e nervozon.