Sezoni 3 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 15

14513

Duke u stërvitur me Berrin, Ualli fillon të ketë vizione të Savitarit, të cilat i fsheh nga grupi. Një sekret kërcënon marrëdhënien e Berrit me Irisin.