Sezoni 3 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 17

15592

Kur jeta e një këngëtareje vihet në rrezik, ekipi hidhet në botën e shfaqjeve të mëdha, ndjekësve të çmenduri dhe divave, duke bërë kështu që Luciferi të harxhojë paratë e tij. Ndërkohë, Charlotte përpiqet të ndihmojë Lindan dhe Mazen të rregullojnë marrëdhënien e tyre.