Sezoni 3 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

3464


Viziri, drejtuesi misterioz i Të Pavdekshmëve, kontrollon ambiciet e Rüyas dhe fut Hakanin në kurth duke përdorur Leventin. Faysali merr një vendim hakmarrës.