Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

1486

Misioni i ri i grupit nxjerr në pah problemet që Jamal ka me kontrollin. Oscar sheh se si Cesar krijon afrimintet me mysafirin e papritur. Jasmine ndyshon imazhin e Monses.