Sezoni 3 – Episodi 20 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 20

15677

Chloe dhe Lucifer hetojnë një vrasje ku një dëshmitare pretendon se ka parë një engjëll mbrojtës që i ka shpëtuar jetën; marrëdhënia e Pierce-t dhe Chloe-t merr një kthesë interesante; Lucifer zbulon diçka që mund të ndryshojë gjithçka.