Sezoni 3 – Episodi 21 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 21

13463

Shkaku dhe pasoja Beri merr masa të dëshpëruar për të ndaluar Saviarin, ndërkohë që H.R. ushtron presion mbi Treisi Brendin për të ndërtuar kurthin për Savitarin. Keitlina del në skenë për të dhënë një zgjidhje për situatën.