Sezoni 3 – Episodi 21 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 21

14846

Kur një balerinë vritet në mënyrë brutale, Lucifer ndihmon Chloen të zgjidhë çështjen; Amenadiel i lutet Charlottes ta ndihmojë me një plan të rëndësishëm; Maze i qëndron e përkushtuar ndaj detyrës të cilën Pierce i kërkoi ta harrojë.