Sezoni 3 – Episodi 22 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 22


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 22

12957

Berri zgjedh të përdorë çdo mjet të nevojshëm për të shpëtuar gruan që dashuron. Fleshi kërkon ndihmë tek Kapiteni Ftohtë.