Sezoni 3 – Episodi 23 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 23


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 23

15435

Kur Luciferi dhe Chloe hetojnë vdekjen e një gruaje, ata zbulojnë se mund të ndjekin të dyshuarin e gabuar. Charlotte rrezikon sigurinë e saj kur vendos të marrë gjërat në kontroll. Luciferi bën një rrëfim të madh, Chloe merr një telefonatë tragjike që ndryshon gjithçka.