Sezoni 3 – Episodi 24 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 24


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 24

13907

Të tronditur nga vdekja e dikujt, Chloe, Lucifer dhe pjesa tjetër e ekipit punojnë së bashku për të hetuar dhe për të mposhtur vrasësin. Maze vendos të ndreqë një miqësi të prishur dhe Chloe më në fund sheh të vërtetën.