Sezoni 3 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

3433


Hakani dhe Besnikët përgatisin një skemë për të fituar besimin e Ruyas. Vizieri kërkon ndihmën e Faysalit për të gjetur pjesën e fundit të çelësit.