Sezoni 3 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

16255

Polon e ngacmojnë në shkollë. Samueli anashkalon ofertën e policisë ndërsa ai dhe Rebeka bëhen më të afërt. Ander dëshiron të heqë dorë nga trajtimi i tij.