Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

16863

Mjeshtri i Pasqyrave bashkohet me partneren e tij të vjetër, Top, dhe kërkon të hakmerret me Snart; Jesse i bashkohet ndjekjes, por vendimi i saj për të mos iu bindur urdhrave të Barry përfundon me pasoja të tmerrshme.