Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

10945

Luciferi dhe Chloe futen në botën e një programi riedukimi për të gjetur një vrasës; Amenadiel rregullon stilin e jetës së tij në përpjekje për të ndihmuar Luciferin; Chloe vë në dyshim ndjenjat e Piercet ndaj saj.