Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

3440


Orakulli tregon një paralajmërim ogurzi ndërkohë që Hakan viziton të kaluarën dhe Zeynep dëgjon vezirin që ballafaqohet me Rüyan për çelësin.