Sezoni 3 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

15526

Guzmani ballafaqohet me babanë e Nadias. Romanca të reja lindin kur Lu bën një festë për Ditën e Shën Valentinit. Rebeka tundohet nga një mënyrë e lehtë për të bërë para që të mos përjashtohet nga shkolla.