Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 3 – Episodi 4

576

Pas përplasjes në festë Aureliano dhe Spadino përpiqen të shpëtojnë aleancat. Kardinali Nascari fillon të lëvizë disa gurë duke përdorur familjen e Ciaglias kundër tij.