Sezoni 3 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

26685

Plani i Denver-it jep mundësi që qeveria të mos sulmojë. Një negociatore e re sjell probleme për Professor dhe Raquel. Palermo ka probleme me pjesëtarë të ndryshëm të grupit, përfshirë edhe një përballje me Nairobi-n