Sezoni 3 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

3394


Një simbol misterioz i ofron Hakanit një pistë teksa ai përleshet për të zbuluar identitetin e vezirit, por armiku i tij i kudondodhur qëndron një hap përpara.