Sezoni 3 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

15006

Kur Lucifer zbulon se Candy ka humbur, ai shkon në Las Vegas Ellan. Ata punojnë për ta gjetur, por sekretet interesante mund të komprometojnë hetimin. Ndërkohë, Chloe është e mërzitur që Lucifer u largua në ditëlindjen e saj.