Sezoni 3 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

3374


Nisani shoqëron Hakanin në kërkimin e tij për pjesën e zhdukur të çelësit. Vizieri kërcënon ta çoj Hakanin deri në limite ndërsa një e vërtetë tronditëse del në dritë.