Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

15942

Shpallet fituesi i bursës Columbia dhe Nadia merr një vendim interesant për të ardhmen e saj. Shqetësimi i Samuelit për Carlën shkakton probleme mes tij dhe Valerios.