Sezoni 3 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7

15373

Një gazetar kërkon të hakmerret pasi zbulon që Luciferi ka fjetur me gruan e tij. Nga e kaluara e Luciferit rishfaqet një vrasës serial.