Sezoni 3 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7

16789

Një gazetar kërkon të hakmerret pasi zbulon që Luciferi ka fjetur me gruan e tij. Nga e kaluara e Luciferit rishfaqet një vrasës serial.