Sezoni 3 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 8

10183

Kur një vrasje lidhet me një aplikacion për takime me personat e famshëm, Lucifer dhe Chloe vënë në përdorim gjithçka që dinë për botën e mediave sociale në mënyrë që të zgjidhin çështjen. Ndërkohë, Amenadieli ndihmon Lindën të merret me vdekjen e ish-burrit të saj.