Sezoni 3 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 9

16074

Barry niset për në Tokën 3 për të marrë këshilla nga Jay Garrick se si të ndalojë Savitar; Wally i tregon Barry se është stërvitur me H.R .; Plagët e vjetra rihapen ndërsa Cisco përballet me Krishtlindjen e parë pa Dante.