Sezoni 3 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 3 – Episodi 9

1093

Samcro mundohet të marr përgjigje nga Jimmy, gjenden në një situatë shpërthyese. Hale heton sulmin në palestër kur Tigu dhe të tjerët bëjnë hetimet e tyre.