Sezoni 4 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

28797

Teksa Ragnari qëndron i sëmurë në shtratin e tij në Kategat,ngjarjet dalin nga kontrolli i tij. Bjorni urdhëron arrestimin e Flokit për vrasjen e Atelstanit,Rolo tradhëton mbështetësit e tij Vikingë për të forcuar pozitën e tij dhe Kalfi lajmëron se do sundojë Ërldomin me Lagertën...