Sezoni 4 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 10

11635

Joe dhe Iris duhet të vendosin sa larg duhet të shkojë për ta mbajtur jashtë burgut Berryn ndërkohë që gjyqi për vrasjen e Clifford Devoe fillon.