Sezoni 4 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 10 (I FUNDIT)

8926

Kur tragjedia bie në familjen St. Patrick, Ghost dhe Tomy kërkojnë ndëshkim. Tasha mundohet t'i mbajw gjërat në rregull në shtëpi derisa kupton se do i bjerë asaj barra për të parandaluar një tragjedi më të madhe, duke e detyruar të kërkojë ndihmë tek një aleate e pazakontë.