Sezoni 4 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 11

11489

Një kriminel i njohur kthehet për të terrorizuar qytetin Central. Ralphi duhet të ngrihet për të mbrojtur të pafajshmit ndërsa Barry kërkon forcën për ta mbajtur optimizmin e tij të gjallë përballë rrethanave të tij.