Sezoni 4 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 12

23653

Ragnar nis udhëtimin e tij për në Angli, edhe pse Zotat e kanë braktisur. Bjorn përgatitet për të përmbushur ëndrrën e tij të eksplorimit të detit Mesdhe.