Sezoni 4 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 13

11760

Amunet bën një marrëveshje për të blerë të gjithë të burgosurit me fuqi në Iron Heigts. Barry duhet të vendosë nëse duhet t'i tregojë fuqitë për të shpëtuar shokët e qelisë.