Sezoni 4 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 14

23135

Lagerta përpiqet të përmbushë një ambicie të vjetër. Ragnar bisedon për një lirim të papritur nga mbreti Ecbert.