Sezoni 4 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 14

11461

Barry takon një femër të fuqishme aftësitë e së cilës mund të ndihmojnë në betejën kundër DeVoe. Ndërkohë që DeVoe ka objektiv këdo që ishte në autobus, Ralph vendos të heqë dorë nga puna e heroit dhe synon vetëm të mbijetojë.