Sezoni 4 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 17

23234

Ushtria e Madhe po mblidhet në Kategat,teksa Lagerta shpëtohet nga Bjorni, prej duarve të djemve të Ragnarit. Rolo po krijon mbretërinë e Normandisë si një parajsë e sigurt për gjithë vikingët në kërkim të një toke.