Sezoni 4 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 18

10712

Barry dhe ekipi gjejnë një rrugë për te vendi i Thinkerit. Ralfi konsideron kalimin e një rruge të rrezikshme për ta mposhtur atë. Joe është i shqetësuar nga sjellja e Harryt së fundmi...