Sezoni 4 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

13410

Barry është tepër i zënë kur përplaset me një metahuman të rrezikshëm, i cili mund të kontrollojë teknologjinë. Gypsyit i shkatërrohet takimi me Cisco, për shkak të punës së tij.