Sezoni 4 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

23750

Gjërat tensionohen kur Palermo provon të largohet nga grupi. Profesori vihet në kërkim të Rachelës me dyshimin se mos e kanë vrarë ndërkohë që i kujtohen disa skena nga martesa e Berlinit.