Sezoni 4 – Episodi 21 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 21

10550

Flashi dhe ekipi i tij besojnë te një aleate e pamundur, Amunet Blacku, për të mposhtur DeVoen. Harry mërzitet shumë kur "Këshilli i Wellsit" nuk e ndihmon, por pastaj Cisco e prezanton me "Këshillin e Harrisonëve".