Sezoni 4 – Episodi 22 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 22


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 22

10194

DeVoe sulmon një ndërtesë të A.R.G.U.S. për të përfunduar makinerinë e Iluminizmit. Barry kupton se mënyra e vetme për të ndaluar DeVoen është që t'i lejojë miqtë e tij ta ndihmojnë. Barry nuk do të rrezikojë jetën e shokëve të tij dhe konsideron të përballet vetëm me DeVoen.