Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

14573

Pas takimit me një prift, Luciferi dyshon se Kloi e ka tradhëtuar atë. Ndërkohë, ekipi investigon vrasjen e një ish-anëtari bande.