Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 4 – Episodi 3

27708

Ragnar i thotë Flokit që ai duhet të paguajë një çmim të lartë për veprimet e tij. Rolo bëhet aleat me Kontin Odo. Bjorni i Fortë gjeti më shumë seç priste në natyrën e egër.