Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

12629

Breacher, babai i Gypsit ka një mospëlqim të menjëhershëm ndaj Ciscos dhe vendos ta përndjekë. Barry takon rastësisht ish kolegun e tij Ralph Dibny.