Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

14626

Pas shkëputies së Chloe dhe Lucifer, ata individualisht vihen për të zgjidhur një çështje që përfshin një varëse të vjedhur, dhe që mund të ketë një lidhje me një shkëndi të vjetër të Luciferit.