Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

2656


Raportet mes Faysal dhe Vizier ndryshojnë. I ngecur në një gjendje pasigurie, Hakan fiton një aleat të ri. Zeynep fiton fuqi të lahhtarshme.